Доставка - 0 грн!* -5% при оплаті online! Детальніше...

Доставка

Ми здійснюємо доставку по всій території України:

Для товарів Daosun та Concepto - безкоштовно, на вантажне відділення транспортної компанії, для не акційних товарів, для замовлень на суму понад 15 000 грн!

Для товарів AMF - безкоштовно!

Для товарів Метал-дизайн - безкоштовно!

Товари інших виробників доставляються за тарифами перевізників за рахунок покупця.

Доставка здійснюється транспортними компаніями - "Нова Пошта", Delivery, Автолюкс, Meest Express по всій території України, за винятком м. Донецьк, м.Луганськ, АР "Крим" та само частини населених пунктів Луганської та Донецької областей.

Ви можете вибрати зручний спосіб доставки:

  • Найближче до вас вантажне відділення транспортної компанії.
  • Адресна (доставка товару до під'їзду (доплата 250 грн. за рахунок покупця)

При оформленні замовлення уважно вказуйте і перевіряйте адресу доставки і Ваші контактні дані.

Якщо доставка адресна, то кур'єр зв'яжеться з Вами для уточнення часу, коли Вам зручно прийняти товар.

Доставка здійснюється протягом 1-7 робочих днів в обласні центри України і 2-10 робочих днів у віддаленні населенні пункти України.

ВАЖЛИВО!

Ваші дії в момент отримання товару:

Перед тим, як відпускати кур'єра, обов'язково перевірте цілісність упаковки!

Якщо упаковка пошкоджена, переконайтесь, що товар цілий!

Тільки після того, як Ви переконаєтесь, що з товаром все добре та він цілий, ставте свій підпис на видатковій кур'єра. В іншому випадку Ви повинні скласти Акт прийому-передачи товару, з описом характеру пошкоджень , з представником транспортної компанії та не приймати товар!

Якщо коробка або обрешетування мають явні ознаки пошкодження, обов'язково вкажіть це в Акті.

ПАМ'ЯТАЙТЕ - Ви ставите підпис на накладній, що Ви прийняли товар цілий та неушкодженний,претензії до зовнішнього вигляду виробу і комплектації не приймаються!

Розкриття коробок і внутрішніх упаковок товару рекомендується проводити без використання гострих предметів (ножів, ключів, цвяхів і тому подібних), щоб не пошкодити (не подряпати, не порізати) безпосередньо сам товар.

Флізелін та нетканий матеріал допускається знімати тільки вручну.

Важливо зберігати всю заводську упаковку (коробки, індивідуальні пакети, плівку, флізелін, пінопласт, нетканий матеріал і тому подібне) протягом 14 днів після прийому товару!

Порядок повернення або заміни товару

Повернення/заміна товару проводиться тільки при дотриманні нижче перерахованих умов:

- товар не був в експлуатації;
- товар не був в складанні (немає слідів складання);
- товар не втратив свій товарний вигляд (не подряпаний, не забруднений, не розбитий, не зламаний);
- збережена ВСЯ заводська упаковка (коробки, індивідуальні пакети, плівка, флізелін, пінопласт, нетканий матеріал і тому подібне)

Повернення/заміна товару належної якості за бажанням покупця (не вгадав з розміром, не підійшов колір, не сподобалася конфігурація товару і т.д), здійснюється в оригінальній упаковці, без слідів експлуатації і за рахунок покупця. Сума коштів, які підлягають поверненню, складається із суми передплати мінус вартість транспортування товару в обидві сторони.

Після того як Ви прийняли товар, ми виконуємо свої гарантійні зобов'язання. Вони стосуються якості товару і його деталей.

Ми не міняємо товар, якщо пошкодження були під час його транспортування, а Акт прийому-передачи складено не було. Просимо Вас врахувати це і зрозуміти.

Зверніть увагу - товар транспортується в розібраному вигляді, в заводській упаковці, складання виробів у вартість товару не входить.

* Безкоштовна доставка не поширюється на: товари з акційною ціною, кредити, розстрочки, оплату частинами, миттєву розстрочку і інші форми кредитування.