Доставка - 0 грн!* -5% при оплаті online! Детальніше...

Обідні столи

В наявності
3938 грн 3504 грн
Середня вартість товарів в категорії Обідні столи - 16560 грн
Діапазон цін: від 3470 грн до 29649 грн

Обідній стіл вже давно став символом сім'ї та духовного єднання. Адже в сучасних реаліях, де, як не на кухні за вечерею, ми можемо зібратися всі разом. Але як вибрати ту саму меблі, за якою зручно і приємно проводити час?

Обчислюємо габарити

Перед покупкою важливо визначитися з розмірами меблів. Важливо враховувати не тільки кількість вільного простору кімнати, але і кількість посадочних місць. Так на одну людину має припадати 60-70 см ширини столу і 40 см глибини. Слідуючи цим параметрам можна легко підрахувати потрібні габарити. Найчастіше зустрічаються моделі з розмірами 600 * 1200 і 800 * 1200 мм. За такої кухонний стіл можна легко розмістити до 4 осіб, при цьому залишивши місце під тарілки і напої.

Овальні моделі бувають 3 основних розмірів:

  • 90*110 см;
  • 110*140 см;
  • 110*180 см;

За ними можна розмістити чотири, шість і вісім гостей соответственно.Большой популярністю користується прямокутна меблі. Вона не виглядають громіздко, але при цьому залишається місткою. Якщо простір кімнати обмежена, то краще віддати перевагу розкладним моделям. Такі столи займають мало місця, але легко збираються в повноцінне обіднє простір. Трансформери ідеально підходять для прийому гостей.

Вибираємо форму

Круглі вироби маленького діаметру ідеально використовувати, як кавові підставки, але для кухні варто вибирати повнорозмірні варіанти. Таке обідній простір буде виглядати привабливо, але займе багато місця. Для невеликих приміщень краще доглянути квадратні моделі. Такі кухонні столи можна розмістити біля стіни, а для зустрічі з друзями висувати на центр кімнати. Для великих сімей ідеальним варіантом буде прямокутний або овальний стіл. Такі моделі можуть спокійно вмістити до 12 осіб, не займаючи при цьому багато вільного пространства.Ідеальним доповненням до обраної стільниці стане вдало підібраний декор ніжок: фігурні, різьблені, контрастні, які більше не варто ховати за довгими скатертинами і абажурами.

Сучасні матеріали

Виробники меблів вже давно не прагнуть знайти нову сировину, їх головним завданням стало виробництво якісної конкурентної продукції. Сьогодні ви можете купити кухонний стіл з дерева, металу, скла, каменю та пластику. Як кажуть: «На смак і колір ...»

Деревина займає лідируючі позиції на ринку. Найчастіше мілину для кухні виробляють з гевеї, дуба, горіха і липи. Ці породи дерев вважаються більш стійкими до підвищеної вологості і зносостійкими.