Доставка - 0 грн!* -5% при оплаті online! Детальніше...

Скляні столи

Середня вартість товарів в категорії Скляні столи - 18549 грн
Діапазон цін: від 8699 грн до 28399 грн

Вироби зі скла надійно вкоренилися в повсякденному побуті українців. Скляні столи вже багато років завойовую все більшу любов досвідчених споживачів.

Скло теж буває різним

Келихи, фужери, тарілки та іншу кухонне начиння можна розбити, здається навіть поглядом, але зі столами ситуація інакша. Для виготовлення меблів використовується спеціальне загартоване скло товщиною 10-15 мм. Цей матеріал стійкий до перепадів температур, ударів, подряпин і підвищеної вологості, що дає йому перевагу над натуральною деревиною.

Загартування відбувається при температурі понад 600 градусів за Цельсієм, при такій температурі скло змінює свою структуру на молекулярному рівні і стає надміцним. Така стільниця легко витримує вагу до 80 кг і не деформується.

Види столів

Впорядкувати сучасні моделі можна по безлічі ознак: форма, текстура поверхні, кількість опор, функціональність, але всі вони мають лише суб'єктивну цінність - кожен з примірників хороший по-своєму і підходить в тій чи іншій ситуації.

Якщо з формою все зрозуміло: кругла, квадратна, овальна і прямокутна, то про структуру хотілося б поговорити детальніше.

Скляний стіл буває:

  • матовим і прозорим;
  • глянцевим і з напиленням;
  • без візерунка і з візерунком;
  • кольоровим.

Однозначно визначити, який із варіантів краще - не можна, кожен з них гарний по-своєму. Але хотілося відзначити, що глянцеві поверхні легко брудняться, для кухні та їдальні більш підходящим варіантом буде матова стільниця з напиленням.
Що стосується функціоналу, то тут все гранично ясно. Досвідчених покупців складно здивувати розповіддю про існування цілісних, розкладних і розсувних кухонних гарнітур. Все більшої популярності набирають моделі-трансформери. Такі меблі зручна тим, що займає мало місця, але в той же час з її допомогою можна створити повноцінне робоче простір.

Столи скляні розрізняють не тільки по стільниці. Ніжок теж приділяється особлива увага. Класичні моделі (з чотирма опорами) давно в минулому - громіздко, банально і незручно. Власники квартир-студій віддають перевагу барних стійок з двома ніжками з хромованого металу, для маленьких кімнат вибирають круглі столики на одній товстої опорі або диску. Свіжо і незвично виглядають столи незвичайних форм на трьох і більше ніжках. Такі моделі екстраординарні, але по-своєму привабливі.

Все це і навіть більше ви можете знайти в нашому каталозі або відвідавши одну зі студій меблевого торгового дому Dao Sun.

Правила догляду

Будь то стіл скляний, дерев'яний або пластиковий, він вимагає особливого догляду. Що б ваша покупка служила довго, слід дотримуватися основних правил по догляду за скляними виробами.

  • Після покупки, меблі повинна нагрітися до кімнатної температури, а тільки після цього можна приступати до її складанні. Для цього достатньо залишити деталі в кімнаті на добу.
  • Якщо ви помітили невеликі тріщини на поверхні або відколи, то необхідно здати такі меблі в ремонт, так як з часом ситуація буде тільки погіршуватися.
  • Використовуйте тільки спеціалізовані засоби по догляду. Абразивні частинки і містять хлор гелі можуть легко зіпсувати улюблене виріб.
  • Скляні вироби краще не накривати скатертиною повністю, індивідуальні серветки під тарілки будуть виглядати гармоничней.
  • Не кидайте гострі предмети на стільницю. Загартоване скло стійко до постійного тиску, яке рівномірно розподіляється по поверхні, але точкові удари можуть залишити тріщини або відколи.