Крісло Eames DAW Chair

1350 грн

Основа дизайну крісел Eames DAW полягає в чистих, лаконічних формах, що мають схожість з колискою. Широкий інтерес з боку споживачів стимулював всебічне удосконалення моделі крісла, метою якого була легкість в поєднанні з будь-яким інтер'єром. Сидіння крісла виготовлено з формуваного пластика, матеріалом ніжок є деревина твердих порід. Металеві поперечини складають зміцнюючу основу конструкції крісла.

Пластикові стільці Eames постали перед очима публіки на початку п'ятдесятих років на конкурсі 'Low-Cost Furniture Design', організованому Музеєм сучасного мистецтва. Згодом стільці стали користуватися небувалим попитом і продаватися великими партіями, маючи кілька базових варіантів виконання. У поточній версії з поліпропілену вони стали ще більш комфортними та зручними.

Чарльз і Рей Еймс завжди з великою увагою досліджували нові матеріали, особливо ті, які дозволяли зробити більше виробів з найменшими витратами. Пластик не став винятком - вони побачили в ньому можливість сформувати таку конструкцію сидіння, яка б відповідала формі тіла. Пластикові сидіння виготовляються з екологічно чистого і піддається переробці поліпропілену. Широкий вибір баз дозволяє використовувати стільці в самих різних умовах: кухнях, офісах, терасах і т.д. Кольори залишаються яскравими навіть після багатьох років напруженої експлуатації.

Характеристики
Вес изделия 810
Высота от пола до сиденья 460
Глубина изделия, мм. 610
Матеріал сидіння Пластик
Тип ножек Деревина
Цвет дерева Натуральний
Ширина виробу 630

Залишити відгук