Доставка - 0 грн!* -5% при оплаті online! Детальніше...

Крісло Eames DAW Chair (ніжки дерев'яні)

2070 грн
headset Доставка по Україні
  • Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
  • Доставка в усі міста і селища України
  • Адресна доставка (+250 грн)
worldwide Оплата і розстрочка
  • При отриманні
  • Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
  • Оплaтa Visa/MasterCard
  • Розстрочка/крeдит
shield Гарантія 12 місяців
  • Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
Характеристики
Висота від підлоги до сидіння 460
Глибина виробу, 610
Колір дерева Натуральный
Тип ніжок Дерево
Матеріал сидіння/спинка Пластик
Виробник CoolArt
Вага крісла 810
Ширина крісла 630
Опис

Основа дизайну крісел Eames DAW полягає в чистих, лаконічних формах, що мають схожість з колискою. Широкий інтерес з боку споживачів стимулював всебічне удосконалення моделі крісла, метою якого була легкість в поєднанні з будь-яким інтер'єром. Сидіння крісла виготовлено з формуваного пластика, матеріалом ніжок є деревина твердих порід. Металеві поперечини складають зміцнюючу основу конструкції крісла.

Пластикові стільці Eames постали перед очима публіки на початку п'ятдесятих років на конкурсі 'Low-Cost Furniture Design', організованому Музеєм сучасного мистецтва. Згодом стільці стали користуватися небувалим попитом і продаватися великими партіями, маючи кілька базових варіантів виконання. У поточній версії з поліпропілену вони стали ще більш комфортними та зручними.

Чарльз і Рей Еймс завжди з великою увагою досліджували нові матеріали, особливо ті, які дозволяли зробити більше виробів з найменшими витратами. Пластик не став винятком - вони побачили в ньому можливість сформувати таку конструкцію сидіння, яка б відповідала формі тіла. Пластикові сидіння виготовляються з екологічно чистого і піддається переробці поліпропілену. Широкий вибір баз дозволяє використовувати стільці в самих різних умовах: кухнях, офісах, терасах і т.д. Кольори залишаються яскравими навіть після багатьох років напруженої експлуатації.

Переглянуті товари

Залишити відгук