- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 500 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колір оббивки сидіння: | Сітка чорна |
| Колір оббивки спинки: | Сітка помаранчева |
| Колекція | Аэро |
| Матеріал оббивки сидіння: | Тканина Сітка |
| Матеріал оббивки спинки: | Тканина сітка |
| Підлокітники: | Пластикові |
| Хрестовина: | Хромована |
| Ширина сидіння, см | 470 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1170 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 210 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 610 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1040 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 590 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 460 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Tilt |
| Модель виробу | Аеро |
| Модифікація виробу | Крісло Аеро Принт |
| Ширина виробу, см | 600 мм |
| Глибина виробу, см | 610 мм |
| Вага столу, кг | 14,5 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісла для операторів - це особлива категорія офісних меблів, до якої висуваються специфічні вимоги. Вони мають бути:
- вентильованими, адже оператор не може встати іноді по кілька годин поспіль;
- мобільними, так як оператору доводиться рухатися уздовж столу, щоб взяти якісь папери, ручку, трубку телефону і т.д .;
- простими у догляді - їх доводиться часто чистити;
- недорогими - адже таких крісел може знадобитися багато;
- зручними і ергономічними, щоб оператори не втомлювалися.
Крісла серії АЕРО відповідають всім цим вимогам. Їх висока спинка і комфортна конструкція дозволяють людині відчувати себе дуже зручно в кріслі, навіть якщо вона не може покинути крісло довгий час.
Крісло Аеро Принт
Дана модифікація крісла Аеро комплектується міцними високоякісними металевими елементами. На спинці крісла є принт.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Тканина Сітка
Тканина сітка, що використовується в наших кріслах буває двох видів:
- тканина сітка для спинок складається з 100% поліестеру з щільністю 500 г/м.кв.
- тканина сітка для сидінь дубльована складається з 100% поліестеру з щільністю 350 г/м.кв.
Правила догляду
Вони добре провітрюються і легко чистяться. Для цього можна використовувати воду і будь-які миючі засоби.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

