Стілець Eames Bar Chair

2070 грн

Сидіння Eames Bar Chair виготовлено з формування пластика, матеріалом ніжок є деревина твердих порід. Металеві поперечини складають зміцнюючу основу конструкції крісла. Глибина 'кишені' сидіння і плавність вигину спинки гарантують комфортне проведення часу, завдяки зменшенню тиску на спину. Широкий спектр застосування в різноманітних інтер'єрних комбінаціях зробили стільці Eames популярними і гаряче улюбленими в усьому світі.

Пластикові стільці Eames постали перед очима публіки на початку п'ятдесятих років на конкурсі 'Low-Cost Furniture Design', організованого Музеєм сучасного мистецтва. Згодом стільці стали користуватися небувалим попитом і продаватися великими партіями, маючи кілька базових варіантів виконання. У поточній версії з поліпропілену вони стали ще більш комфортними та зручними.

Чарльз і Рей Еймс завжди з великою увагою досліджували нові матеріали, особливо ті, які дозволяли зробити більше виробів з найменшими витратами. Пластик не став винятком - вони побачили в ньому можливість сформувати таку конструкцію сидіння, яка б відповідала формі тіла. Пластикові сидіння виготовляються з екологічно чистого і піддається переробці поліпропілену. Широкий вибір баз дозволяє використовувати стільці в самих різних умовах: кухнях, офісах, терасах і т.д. Кольори залишаються яскравими навіть після багатьох років напруженої експлуатації.

Характеристики
Висота (по спинці) 1080
Высота от пола до сиденья 690
Глубина сиденья, мм. 520
Матеріал сидіння Пластик
Материал обивки сиденья Ткань
Тип ножек Деревина
Ширина виробу 520

Залишити відгук