Стілець Eames DSW Fabric

2100 грн

Eames DSR Chair складаються з пластикового сидіння, встановленого на металевій основі зі спеціальним хромованим покриттям. Глибина 'кишені' сидіння і плавність вигину спинки гарантують комфортне проведення часу, завдяки зменшенню тиску на спину. Стільці міцні і стійкі, ніжки комплектуються накладками для запобігання деформування статі. Широкий спектр застосування в різноманітних інтер'єрних комбінаціях зробили стільці Eames DSR популярними і гаряче улюбленими в усьому світі.

Пластикові стільці Eames постали перед очима публіки на початку п'ятдесятих років на конкурсі 'Low-Cost Furniture Design', організованому Музеєм сучасного мистецтва. Згодом стільці стали користуватися небувалим попитом і продаватися великими партіями, маючи кілька базових варіантів виконання. У поточній версії вони стали ще більш комфортними та зручними.

Чарльз і Рей Еймс завжди з великою увагою досліджували нові матеріали, особливо ті, які дозволяли зробити більше виробів з найменшими витратами. Пластик не став винятком - вони побачили в ньому можливість сформувати таку конструкцію сидіння, яка б відповідала формі тіла. Широкий вибір баз дозволяє використовувати стільці в самих різних умовах: кухнях, офісах, терасах і т.д. Кольори залишаються яскравими навіть після багатьох років напруженої експлуатації.

Характеристики
Висота (по спинці) 830
Высота от пола до сиденья 460
Глубина сиденья, мм. 550
Матеріал каркаса Пластик
Материал обивки Тканина
Тип ножек Деревина
Цвет дерева Натуральний
Цвет обивки Сірий
Ширина сиденья 480

Залишити відгук