Стілець Tolix Chair

1000 грн

Модель стільця 'А' Tolix Сhair. Ксав'є Pauchard (1934 рік створення. Стілець Tolix, відомий як 'модель А', виготовлений з оцинкованого листового металу, завдяки чому він став стійкий до корозії. Задня частина має власну назву 'palmette' і за формою нагадує пелюстка квітки. Стійкість стільця зобов'язана чотирьом Ногам, що закінчуються гумовими наконечниками.

Спочатку, крісло було призначене для використання на борту трансатлантичного лайнера 'Нормандія'. Стільці Poshara сподобалися пасажирам, витримуючи морський вітер, пекуче сонце і солоні бризки Атлантики. У той же час, цілісність і бездоганний зовнішній вигляд залишилися недоторканими. Після такої ефектної презентації модель з'явилася в вуличних кафе, бістро і ресторанах Європи та Америки. Згодом вони стали застосовуватися в інтер'єрах квартир, котеджів і офісів.

Популяризуючи стілець Ксав'є Poshara 'А' Tolix Сhair, студія Formafantasma підвісила модель 'А' на вагах гігантських масштабів, підвісивши з іншого боку шматок металу, з якого була виготовлена ​​модель. Згодом, інтерес до стільця став зникати і Chantal Andriot вирішив викупити фабрику що була на межі банкрутства. На даний момент компанія виробляє оригінальні меблі з впізнаваними в усьому світі стилем.

Характеристики
Высота 850
Высота от пола до сиденья 460
Глубина изделия, мм. 530
Каркас Сталь
Матеріал сидіння Сталь
Ширина виробу 450

Залишити відгук