Стілець Eames DSW Chair

850 грн

Сидіння Eames DSW Chair виготовлено з формування пластика, матеріалом ніжок є деревина твердих порід. Металеві поперечини складають зміцнюючу основу конструкції крісла. Глибина 'кишені' сидіння і плавність вигину спинки гарантують комфортне проведення часу, завдяки зменшенню тиску на спину. Широкий спектр застосування в різноманітних інтер'єрних комбінаціях зробили стільці Eames DSW популярними і гаряче улюбленими в усьому світі.

Пластикові стільці Eames постали перед очима публіки на початку п'ятдесятих років на конкурсі 'Low-Cost Furniture Design', організованомуМузеєм сучасного мистецтва. Згодом стільці стали користуватися небувалим попитом і продаватися великими партіями, маючи кілька базових варіантів виконання. У поточній версії вони стали ще більш комфортними та зручними.

Чарльз і Рей Еймс завжди з великою увагою досліджували нові матеріали, особливо ті, які дозволяли зробити більше виробів з найменшими витратами. Пластик не став винятком - вони побачили в ньому можливість сформувати таку конструкцію сидіння, яка б відповідала формі тіла. Широкий вибір баз дозволяє використовувати стільці в самих різних умовах: кухнях, офісах, терасах і т.д. Кольори залишаються яскравими навіть після багатьох років напруженої експлуатації.

Характеристики
Висота (по спинці) 820
Высота от пола до сиденья 450
Глубина сиденья, мм. 540
Матеріал сидіння Пластик
Тип ножек Деревина
Ширина виробу 460

Залишити відгук