Доставка - 0 грн!* -5% при оплаті online! Детальніше...

Доставка

Ми здійснюємо безкоштовну доставку* по всій території України:

Для товарів Daosun - безкоштовно, на вантажне відділення транспортної компанії, для не акційних товарів, для замовлень на суму понад 5000 грн!

Для товарів AMF - безкоштовно!

Для товарів Метал-дизайн - безкоштовно!

Товари інших виробників доставляються за тарифами перевізників за рахунок покупця.

Доставка здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта" або Delivery по всій території України, за винятком м. Донецьк, м. Луганськ, АР "Крим" а так само частини населених пунктів Луганської та Донецької областей.

Ви можете вибрати зручний спосіб доставки:

  • Найближче до вас вантажне відділення транспортної компанії.
  • Адресна доставка товару (доплата 150 грн. за рахунок покупця )

При оформленні замовлення уважно вказуйте і перевіряйте адресу доставки і Ваші контактні дані.

Якщо доставка адресна, то кур'єр зв'яжеться з Вами для уточнення часу, коли Вам зручно прийняти товар.

Доставка здійснюється протягом 1-7 робочих днів в обласні центри України і 2-10 робочих днів у віддаленні населенні пункти України.

ВАЖЛИВО !!!

Ваші дії в момент отримання товару:

Перед тим, як відпускати кур'єра, обов'язково перевірте цілісність упаковки!

Якщо упаковка пошкоджена, переконайтесь, що товар цілий!

Тільки після того, як Ви переконаєтесь, що з товаром все в добре та він цілий, ставте свій підпис в накладній кур'єра. В іншому випадку Ви повинні скласти Акт прийому-передачи товару, з описом характеру пошкоджень , з представником транспортної компанії.

ПАМ'ЯТАЙТЕ - Ви ставите підпис на накладній, що Ви прийняли товар в цілий та неушкодженний

Після того як Ви прийняли товар, ми виконуємо свої гарантійні зобов'язання. Вони стосуються якості товару і його деталей.

Ми не міняємо товар, якщо пошкодження були під час його транспортування, а Акт прийому-передачи складено не було. Просимо Вас врахувати це і зрозуміти.

Зверніть увагу - товар транспортується в розібраному вигляді, в заводській упаковці, складання виробів у вартість товару не входить.

В разі відмови від товару за бажанням покупця (не вгадав з розміром, не підійшов колір, не сподобалася конфігурація товару і т.д) транспортування товару здійснюється в оригінальній упаковці, без слідів експлуатації і за рахунок покупця. Сума коштів, які підлягають поверненню, складається із суми передплати мінус вартість транспортування товару в обидві сторони.

* Безкоштовна доставка не поширюється на: товари з акційною ціною, кредити, розстрочки, оплату частинами, миттєву розстрочку і інші форми кредитування.