- Доставка до ближайшего грузового отделения Новой Почты, Delivery, Аutolux!
- Доставка во все города и сёла Украины
- Адресная доставка (+250 грн)
- При пoлyчeнии
- Прeдoплaтa пo cчeтy-фaктyрe
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Рассрочка/Крeдит
- Возврат тoвaрa в тeчeниe 14 днeй
| Глубина сидения, см | 480 мм |
| Диаметр крестовины: | 640 мм |
| Колекция | Slim |
| Крестовина: | Хромована |
| Подлокотники: | Хромовані |
| Ширина сиденья, см | 510 мм |
| Высота изделия в верхнем положении, см | 1230 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1140 мм |
| Высота подлокотников от сиденья, см | 260 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 530 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 450 мм |
| Высота спинки, см | 710 мм |
| Диаметр крестовины | 640 мм |
| Крестовина | Хромированная |
| Максимальная нагрузка на изделие, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Tilt |
| Модель | Slim |
| Модель изделия | Slim |
| Модификация изделия | Кресло Slim Net HB |
| Подлокотники | Хромированные |
| Ширина изделия, см | 580 мм |
| Материал сиденье/спинка | Ткань Сетка |
| Цвет сиденье/спинка | Сетка черная |
| Глубина кресла | 480 мм |
| Ширина кресла | 580 мм |
| Производитель | АМФ |
Крісло Slim призначене не тільки для роботи за комп'ютером, але і для доповнення антуражу приміщення, виконаного в стилі Хай Тек.
Красиво виконана конструкція не тільки вишукано виглядає, але і дуже зручна у використанні. Ультратонкая спинка повторює всі вигини людської спини, що дозволяє сидіти на кріслі Слім досить тривалий період часу. Зручні підлокітники розташовані на рівні згину рук, що дуже зручно для розслабленої і вільної пози.
В колекціЮ крісел Slim входить кілька модифікацій крісел, таких як:
1. Крісло з високою спинкою на хрестовині. На конструкції встановлений механізм повороту на 360 градусів і регулювання по висоті і механізмом гойдання, тому користуватися ним може людина будь-якого зростання. А широка основа сидіння підходить для людей будь-якої комплекції.
2. Крісло з низькою спинкою на хрестовині. Аналогічно крісла з високою спинкою, за винятком того що задня частина в нижчому виконанні.
3. Крісло на полозах або конференц варіант. Часто таке крісло використовують як компаньйон до крісел на хрестовині. Його можна використовувати в комбінації з основним кріслом, наприклад для відвідувачів, або в конференц залі.
Крісло Slim Net HB
Дана модифікація крісла Slim має високу спинку, крісло виконано з сітки, що дозволяє тілу дихати, комплектується міцними високоякісними металевими хромованими елементами і механізмом гойдання Tilt.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Тканина Сітка
Тканина сітка, що використовується в наших кріслах буває двох видів:
- тканина сітка для спинок складається з 100% поліестеру з щільністю 500 г/м.кв.
- тканина сітка для сидінь дубльована складається з 100% поліестеру з щільністю 350 г/м.кв.
Правила догляду
Якісна оббивка не тільки естетично виглядає, але і легка в прибиранні. Виріб добре протирається ганчіркою з використанням якісного миючого засобу.
Стеклянные
Керамические столы
Нераскладные столы
Обеденные
Кухонные
Раскладные
Трансформеры
Журнальные
Овальные
Маленькие
Круглые
Белые
Прямоугольные
Недорогие
Комплекты
Компьютерные
Лофт
Деревянные
МДФ
Раздвижные столы раскладные
Мягкие стулья
Полукресла и обеденные кресла
Стулья с подлокотниками
Поворотные стулья
Конференц стулья
Стулья для кафе
Деревянные стулья
Cтулья из экокожи
Кухонные стулья
Металлические стулья
Пластиковые стулья
Раскладные стулья
Барные стулья
Полубарные cтулья
Табуреты
Офисные стулья
Компьютерные стулья
Стулья для детей
Складные стулья
Домашние кресла
Мягкие кресла
Кресла для кафе, баров и ресторанов
Игровые кресла
Офисные кресла
Кресла для руководителей
Конференц-кресла
Детские кресла
Двуспальные кровати
Металлические кровати
Односпальные кровати
Двухъярусные кровати
Детские кровати

