Доставка - 0 грн!* -5% при оплаті online! Детальніше...

DAOSUN - СТОЛИ і СТІЛЬЦІ

Коротко про історію

Компанія Dao Sun починає свою історію з 2005 року, як звичайне підприємство зі збуту імпортних меблів, але вже через кілька років виходить на великий меблевий ринок України в статусі Торгового дому. Так і почалася історія перспективного меблевого підприємства в місті Дніпро.

Наша компанія існує вже більше 10 років, і за цей час ми переросли з регіональних постачальників меблів з Азії в велику фірму з її виробництва. На своїх фабриках ми використовуємо тільки найкращу сировину - натуральний і екологічно чистий масив дерева: дуба, гевеї, горіха, липи і багатьох інших порід. Крім того, ми прагнемо мінімізувати людський фактор і знизити ціни на нашу продукцію.

Наш колектив - це кращі фахівці своєї справи: дизайнери, проектувальники, столяри, менеджери і багато інших вузькоспрямованих фахівців. Всі вони різні, але кожен з них прагне робити компанію краще.

Про нас в цифрах

14 років ми задовольняємо бажання наших покупців;

17 надійних постачальників співпрацюють з нами;

17000+ товарів вже знайшли свій будинок.

Незважаючи на досить молодий вік, Dao Sun встигла завоювати довіру сотень клієнтів по всьому світу.

Чому люди вибирають нас

Часто буває складно знайти якісні меблі в своєму місті. Але ми вирішили допомогти клієнтам в цій не простій ситуації. Саме для цього, ми запустили в роботу інтернет-магазин, в якому ви зможете знайти: скляні столи, столи з керамікою і багато іншого, а головне, за доступними цінами.

У нас передбачена безкоштовна доставка додому для жителів Дніпра, а також в будь-яке інше місто України. Ви завжди можете забрати покупку самі з нашого складу або з будь-якого салону в місті Дніпро.

Ми впевнені в якості продукції і даємо гарантію від продавця на цілий рік. Також у нас діє програма повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки. З детальними умовами гарантійного терміну ви можете ознайомитися в розділі «Оплата і доставка».

Наші досягнення

Виставки і конкурси - найкраще місце, щоб заявити про себе. Компанія Dao Sun щорічно бере участь у багатьох регіональних та міжнародних виставках. Одним з найбільш значущих став Київський міжнародний меблевий форум KIFF – прекрасна можливість не тільки заявити про себе на широку аудиторію, а й перейняти безцінний досвід своїх колег.

KIFF - об'єднує найкращих дизайнерів, архітекторів, виробників і постачальників предметів інтер'єру з різних країн і міст. Наші молоді й талановиті працівники щорічно беруть участь в майстер-класах, слухають лекції і проходять курси від провідних фахівців різних галузей виробництва.