- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 460 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 18 шт |
| Колекція | Office |
| Підлокітники: | Пластикові |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 430 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1070 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 200 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 560 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 950 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 540 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 420 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Перманент-контакт |
| Модель виробу | Престиж |
| Модифікація виробу | Крісло Престиж Люкс АМФ-1 |
| Ширина виробу, см | 660 мм |
| Глибина виробу, см | 660 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Тканина А |
| Колір сидіння/спинка | А-36 |
| Вага столу, кг | 9,4 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Відмінне рішення для будь-якого офісу. Крісло Престиж виконано в сучасному стилі.
Воно просто створене для тих, хто любить зручність і комфорт. Особливо вдалим буде використання такого крісла в сучасному офісі. Крім безперечних функціональних особливостей має прекрасний зовнішній вигляд. Інакше кажучи, для створення ідеальної робочої атмосфери в офісі вашій увазі пропонується крісло Престиж.
Має підлокітники, які знімаються. Ця зручна опція підходить більше для конференц-залів, де потрібно розмістити відразу багато людей.
Спинка має ергономічну форму, тому буде підтримувати спину сидячої людини.
Крісло Престиж Люкс АМФ-1
Дана модифікація крісла Престиж Люкс комплектується підлокітниками АМФ-1, механізмом гойдання Перманент-контакт і міцними високоякісними пластиковими елементами.
Механізм
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки.Даний механізм є найпоширенішим і простим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксуючого гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння.Таким чином перманент-контакт - це механізм регулювання, який дозволяє гнучко налаштувати навіть недороге крісло для довгої і плідної роботи. |
Тканина А
| Тканини класу "А" відносяться до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів.За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але в той же час м'яка і еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень.У тканин класу А тривалий термін експлуатації & ndash; до 30000 циклів без деформації і потертостей.Зовнішні дані тканин А також вражають & ndash; вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка & mdash; все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенилла не тільки зручні, комфортні і тактильно приємні, але ще і красиві, благородні і привабливі.Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити і пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5 ° C до + 25 ° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу і крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

