- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 460 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 18 шт |
| Колекція | Office |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 430 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 970 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 460 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 850 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 540 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 420 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Перманент-контакт |
| Модель виробу | Престиж |
| Модифікація виробу | Крісло Престиж LB |
| Ширина виробу, см | 660 мм |
| Глибина виробу, см | 660 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкірозамінник Вінілісшкіра |
| Колір сидіння/спинка | Вінілісшкіра чорна |
| Вага столу, кг | 8,2 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Відмінне рішення для будь-якого офісу. Крісло Престиж виконано в сучасному стилі.
Воно просто створене для тих, хто любить зручність і комфорт. Особливо вдалим буде використання такого крісла в сучасному офісі. Крім безперечних функціональних особливостей має прекрасний зовнішній вигляд. Інакше кажучи, для створення ідеальної робочої атмосфери в офісі вашій увазі пропонується крісло Престиж.
Має підлокітники, які знімаються. Ця зручна опція підходить більше для конференц-залів, де потрібно розмістити відразу багато людей.
Спинка має ергономічну форму, тому буде підтримувати спину сидячої людини.
Крісло Престиж LB
Дана модифікація крісла Престиж Люкс має низьку спинку, комплектується міцними високоякісними пластиковими елементами і механізмом гойдання Перманент-контакт. Підлокітники відсутні.
Механізм
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки.Даний механізм є найпоширенішим і простим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксуючого гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння.Таким чином перманент-контакт - це механізм регулювання, який дозволяє гнучко налаштувати навіть недороге крісло для довгої і плідної роботи. |
Шкірозамінник Вінілісшкіра
Вінілісшкіра - це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з якого своя функція. Нижній шар - волокниста основа, яка надає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпірування. Основа може бути трикотажною, тканою або нетканою. Верхній шар - ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ в медичній практиці.
Вінілісшкіра є зносостійким, зручним у догляді і комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкої, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика.
До переваг віінілісшкіри відносяться: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність і простота в догляді.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5 ° C до + 25 ° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу і крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

