- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 450 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 18 шт |
| Колекція | Office |
| Підлокітники: | Пластикові |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 470 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1080 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 190 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 560 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 950 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 560 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 430 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | FS (FreeStyle) |
| Модель виробу | Спринт |
| Модифікація виробу | Крісло Спринт FS АМФ-5 |
| Ширина виробу, см | 590 мм |
| Глибина виробу, см | 590 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Тканина Квадро |
| Колір сидіння/спинка | Квадро-20 |
| Вага столу, кг | 10,7 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісло AMF Спринт відмінний і недорогий варіант для офісних співробітників або для будинку. Крісло виробляється як з високою спинкою 50 см, так і з низькою 40 см. Воно виготовляється в різноманітних варіантах оббивки і колірних рішеннях, можна підібрати варіант на ваш смак і відповідно до інтер'єру офісу або будинку. Хрестовина обладнана зручними коліщатками для переміщення з тентопреновим покриттям, що дозволяє використовувати крісло на ламінаті або кахлі. Невеликий розмір крісла забезпечить компактність, але в той же час є м'яке і просторе сидіння, м'яка спинка для підтримки попереку особи, яка сидить. Присутня можливість регулювання висоти крісла. Комплектується декількома варіантами підлокітників ергономічної форми. Практична модель для персоналу, володіє простим і красивим дизайном. Також крісло випускається з декількома варіантами механізмів, Фрістайл і Перманент-контакт.
Крісло Спринт FS АМФ-5
Дана модифікація крісла Спринт комплектується підлокітниками АМФ-5, міцними високоякісними пластиковими елементами і механізмом гойдання FreeStyle.
Механізм
| Механізм гойдання "FreeStyle" утримує спинку крісла в постійному контакті зі спиною людини, що сидить, забезпечуючи надійну підтримку в русі.Спинка відхиляється назад з ефектом гойдання і можливістю регулювання сили відхилення. Надійність конструкції механізму гарантує довгий термін служби. Співвідношення ціни та якості роблять механізм "FreeStyle" популярним, завдяки чому його використовують при виробництві більшості роликових крісел. |
Тканина Квадро
Тканина Квадро відноситься до групи жакардових шеніллів, поєднуючи в собі зручність, міцність, м'якість шенніла і красу, зносостійкість і щільність жаккарда. Технологія виготовлення дозволяє об'єднати екологічність, вогнестійкість і довговічність.
Технічні показники тканини Квадро високі: розрахована на 30000 циклів використання, добре зберігає форму, не витягується, не вицвітає, гіпоалергенна, повітряпроникна.
За зовнішніми характеристиками тканину відповідає найжорсткішим критеріям: широка кольорова палітра, оксамитова і приємна на дотик тканина, створює оригінальний і благородний вид меблів, які здатні прикрасити будь-який інтер'єр, меблі, що оббиті жаккардом, ніколи не втрачають актуальності.
Догляд за тканиною Квадро зовсім необтяжливий: її можна чистити щіткою, замивати, пилососити.
Правила догляду
Для догляду за комп'ютерним кріслом Спринт не потрібно особливо ретельний підхід. Рекомендується періодично проводити вологе прибирання з використанням тільки якісних миючих засобів, що не містять спирту. Або використовуйте пилосос для очищення оббивки від пилу і дрібних забруднень.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

