- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 450 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 12 шт |
| Підлокітники: | Пластикові |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 480 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1130 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 190 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 540-590 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 950 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 550 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 420 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Перманент-контакт |
| Модель виробу | Регбі |
| Модифікація виробу | Крісло Регбі АМФ-4 |
| Ширина виробу, см | 590 мм |
| Глибина виробу, см | 580 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Тканина Розана |
| Колір сидіння/спинка | Р-101 |
| Вага столу, кг | 10,7 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісло Регбі - зручне і стильне операторське крісло з широким, м'яким сидінням і спинкою, створено для комфортного використання в сучасному офісі. Крім свого привабливого дизайну, дане крісло забезпечує високий рівень комфорту людині, яка працює за ним.
Спинка, що має налаштування регулювання кута нахилу, забезпечить правильне положення спини під час роботи. М'яке, широке сидіння крісла Регбі виготовлено з використанням технології «дуо фом», тобто м'яка основа крісла складається з двох шарів поролону, нижній шар - щільний, пружний поролон забезпечує довговічність і зносостійкість, верхній шар - м'який, повітряний поролон забезпечує комфорт і м'якість при посадці. Також сидіння крісла Регбі має анатомічну форму, повторюючи вигини вашого тіла. Оббивка крісла виконана з зносостійких, практичних матеріалів, що легко піддаються догляду.
Стильні підлокітники надають не тільки естетичну привабливість крісла Регбі, але і додають комфорту при роботі за ним. Форму і стиль підлокітників Ви можете вибрати на свій розсуд з представлених варіантів.
П'ятипроменева хрестовина крісла виконана з міцного, зносостійкого поліаміду - це дозволяє кріслу Регбі витримувати великі навантаження, а м'які прогумовані колеса виключають можливість пошкодити підлогу. Також крісло оснащене простою і зрозумілою системою регулювання висоти крісла і рівня нахилу спинки.
Крісло Регбі АМФ-4
Дана модифікація крісла Регбі комплектується підлокітниками АМФ-4, міцними високоякісними пластиковими елементами і механізмом гойдання Перманент-контакт.
Механізм
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки.Даний механізм є найпоширенішим і простим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксуючого гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння.Таким чином перманент-контакт - це механізм регулювання, який дозволяє гнучко налаштувати навіть недороге крісло для довгої і плідної роботи. |
Тканина Розана
Тканина Розана є велюроподібним матеріалом для виготовлення м'яких меблів. Конкурентною перевагою даної колекції є широка палітра кольорів: від яскравих до стриманих відтінків, яка робить затребуваним матеріал при виготовленні меблів для ресторанів, клубів, модних кафе. Меблі з Розани мають благородний і сучасний вигляд.
Матеріал володіє м'якою ворсистою поверхнею, яка приємна на дотик. Також тканина Розана є високоміцним матеріалом, який стійкий до стирання, на ньому не утворюються прогалини і затягування протягом довгого терміну використання. Вона не витягується і не деформується, не схильна до вигоряння. При цьому даний матеріал абсолютно безпечний для людини, він повітряпроникний, неалергенний, не електризується.
Матеріал надає перевагу сухій чистці м'якою щіткою або пилососом.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5 ° C до + 25 ° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу і крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

