- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 420 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колекція | Special |
| Ширина сидіння, см | 420 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 970 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 290 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 830 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 680 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 540 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Модель виробу | Стілець касира |
| Ширина виробу, см | 420 мм |
| Глибина виробу, см | 460 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Тканина А |
| Колір сидіння/спинка | А-02 |
| Вага столу, кг | 6,5 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Робота касира надзвичайно відповідальна і вимагає граничної уваги, щоб ніщо не відволікало касира від роботи, йому потрібно створити максимально комфортні умови. Стільці для касира мають ряд специфічних характеристик:
- вони мають високу посадку, щоб касиру було зручно працювати в касовому вікні або боксі і він добре бачив клієнта;
- стільці не мають коліщаток, щоб співробітник зберігав стійкість на одному місці, для підвищення стійкості база має широкі ніжки з гумовими накінечниками;
- стілець повертається навколо своєї осі, щоб касир міг вільно повертатися в будь-яку потрібну сторону;
- стільці мають низьку спинку, щоб підтримувати поперек касира і не заважати йому повертати корпус.
Тканина А
| Тканини класу "А" відносяться до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів.За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але в той же час м'яка і еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень.У тканин класу А тривалий термін експлуатації & ndash; до 30000 циклів без деформації і потертостей.Зовнішні дані тканин А також вражають & ndash; вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка & mdash; все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенилла не тільки зручні, комфортні і тактильно приємні, але ще і красиві, благородні і привабливі.Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити і пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
Стільці виготовлені з високотехнологічних матеріалів, тому мають довгий термін служби і дуже легкі в догляді.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

