- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 420 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 18 шт |
| Колір оббивки сидіння: | А-10 |
| Колір оббивки спинки: | Сітка чорна |
| Колекція | Онлайн |
| Матеріал оббивки сидіння: | Тканина А |
| Матеріал оббивки спинки: | Тканина сітка |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 460 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1000 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 480 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 870 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 550 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 420 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | FS (FreeStyle) |
| Модель виробу | Чат |
| Модифікація виробу | Крісло Чат без підлокітників |
| Ширина виробу, см | 650 мм |
| Глибина виробу, см | 650 мм |
| Вага столу, кг | 6,4 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісло чат стане приємним, вигідним капіталовкладенням, і вже через пару днів після покупки ви будете дивуватися - як ви могли обходитися без нього раніше. Крісло має зручну спинку, що повторює форму вашої спини. Воно немов дбайливо обіймає вас, підтримуючи ваш хребет. Ви можете відкинутися на спинку і відчути ефект легкого похитування. Але варто вам зайняти більш «робоче» положення тіла, як спинка придбає первинний вигляд.
Сітка, декоруюча спинку, дозволить трохи «розбавити» строгий офісний стиль і урізноманітнити робочі будні.
Різноманітні кольори роблять процес вибору крісла ще більш захоплюючим, а користування - приємним.
Крісло ергономічно, його легко переміщати. Догляд за ним також не обтяжить вас: крісло без шкоди для себе перенесе вологе прибирання або чищення пилососом.
Крісло Чат без підлокітників
Дана модифікація крісла Чат комплектується міцними високоякісними пластиковими елементами. Підлокітники відсутні.
Механізм
| Механізм гойдання "FreeStyle" утримує спинку крісла в постійному контакті зі спиною людини, що сидить, забезпечуючи надійну підтримку в русі.Спинка відхиляється назад з ефектом гойдання і можливістю регулювання сили відхилення. Надійність конструкції механізму гарантує довгий термін служби. Співвідношення ціни та якості роблять механізм "FreeStyle" популярним, завдяки чому його використовують при виробництві більшості роликових крісел. |
Тканина А
| Тканини класу "А" відносяться до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів.За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але в той же час м'яка і еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень.У тканин класу А тривалий термін експлуатації & ndash; до 30000 циклів без деформації і потертостей.Зовнішні дані тканин А також вражають & ndash; вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка & mdash; все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенилла не тільки зручні, комфортні і тактильно приємні, але ще і красиві, благородні і привабливі.Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити і пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5 ° C до + 25 ° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу і крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

