- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 440 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 12 шт |
| Підлокітники: | Пластикові |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 470 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1150 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 200 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 550-600 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 970 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 550 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 420 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Перманент-контакт |
| Модель виробу | Меркурій |
| Модифікація виробу | Крісло Меркурій АМФ-4 |
| Ширина виробу, см | 590 мм |
| Глибина виробу, см | 530 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Тканина А |
| Колір сидіння/спинка | А-01 |
| Вага столу, кг | 10,9 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісло AMF Меркурій відмінний бюджетний варіант операторського крісла, яке не просто має зручні можливості регулювання, а й простий дизайн і компактні розміри. Висота сидіння, кут нахилу спинки - все це можна регулювати індивідуально. Для легкого переміщення є зручні ролики. Підлокітники ергономічної форми, надають кріслу легкість і певну особливість. Тканинна оббивка має доступну вартість, хороші властивості, для комфорту особи, що сидить, і довговічність при використанні. Пластикова хрестовина і підлокітники зроблять догляд за виробом простим і швидким.
Крісло Меркурій АМФ-4
Дана модифікація крісла Меркурій комплектується підлокітниками АМФ-4, міцними високоякісними пластиковими елементами і механізмом гойдання Перманент-Контакт.
Механізм
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки.Даний механізм є найпоширенішим і простим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксуючого гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння.Таким чином перманент-контакт - це механізм регулювання, який дозволяє гнучко налаштувати навіть недороге крісло для довгої і плідної роботи. |
Тканина А
| Тканини класу "А" відносяться до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів.За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але в той же час м'яка і еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень.У тканин класу А тривалий термін експлуатації & ndash; до 30000 циклів без деформації і потертостей.Зовнішні дані тканин А також вражають & ndash; вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка & mdash; все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенилла не тільки зручні, комфортні і тактильно приємні, але ще і красиві, благородні і привабливі.Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити і пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
Крісло можна пилососити, при забрудненнях його слід чистити вологою губкою з використанням мильного розчину.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

