- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 450 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 12 шт |
| Підлокітники: | Пластикові |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 450 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1130 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 180 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 550-600 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 950 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 550 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 420 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Перманент-контакт |
| Модель виробу | Сатурн |
| Модифікація виробу | Крісло Сатурн АМФ-1 |
| Ширина виробу, см | 560 мм |
| Глибина виробу, см | 590 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Тканина А |
| Колір сидіння/спинка | А-20 |
| Вага столу, кг | 9,7 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісло AMF Сатурн оптимальне за ціною і якістю, відмінно підійде для всіх співробітників офісу. Завдяки різноманіттю тканин і кольорів можна підібрати гарні колірні варіанти для будь-якого інтер'єру офісу. Висота підлокітників не регулюється. Спинка м'яка і комфортна, її можна зафіксувати, відхилившись і вибравши найбільш зручне положення. Хрестовина з пластику, є коліщатка для переміщення. Модель Сатурн в залежності від оббивки можна використовувати для дитячих кімнат.
Крісло Сатурн АМФ-1
Дана модифікація крісла Сатурн комплектується підлокітниками АМФ-1, механізмом гойдання Перманент-контакт і міцними високоякісними пластиковими елементами.
Механізм
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки.Даний механізм є найпоширенішим і простим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксуючого гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння.Таким чином перманент-контакт - це механізм регулювання, який дозволяє гнучко налаштувати навіть недороге крісло для довгої і плідної роботи. |
Тканина А
| Тканини класу "А" відносяться до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів.За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але в той же час м'яка і еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень.У тканин класу А тривалий термін експлуатації & ndash; до 30000 циклів без деформації і потертостей.Зовнішні дані тканин А також вражають & ndash; вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка & mdash; все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенилла не тільки зручні, комфортні і тактильно приємні, але ще і красиві, благородні і привабливі.Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити і пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
При забрудненні можна витерти пляму за допомогою губки і мильної води. Щоденне прибирання слід проводити за допомогою пилососу.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

