- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 450 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 12 шт |
| Колекція | Office |
| Підлокітники: | Пластикові |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 480 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1130 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 190 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 540-590 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 950 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 530 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 400 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Перманент-контакт |
| Модель виробу | Брідж |
| Модифікація виробу | Крісло Бридж ПК АМФ-4 |
| Ширина виробу, см | 590 мм |
| Глибина виробу, см | 570 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Тканина Квадро |
| Колір сидіння/спинка | Квадро-02 |
| Вага столу, кг | 10,5 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Офісне Крісло Бридж - це міцне, надійне крісло для адміністраторів, менеджерів, бухгалтерів та інших офісних співробітників відрізняється цікавим дизайном і неймовірною зручністю.
Висока спинка ергономічної форми, яка регулюється по висоті і куту нахилу, забезпечує безпечне положення хребта сидячої людини. Вона знімає напругу в поперековому відділі, дозволяючи проводити на робочому місці вісім і більше годин. М'яке сидіння має скошений передній край, який створений для того, щоб ноги власника крісла не перебували в піднесеному стані. Така форма сидіння не пережимає кровоносні судини на ногах, є абсолютно безпечною для вашого здоров'я.
Відмінною особливістю крісла є можливість встановити механізм незалежного регулювання кута нахилу сидіння, що дозволяє краще адаптуватися до ергономіки людині, що сидить в ньому. Крісло укомплектовано зручними широкими підлокітниками з міцного пластику. Вони дбайливо підтримують лікті, знімаючи напругу з ліктьових суглобів. Хрестовина крісла може бути поліамідною або металевою (покрита хромом), який відрізняється надійністю і довговічністю. Крісло також обладнано п'ятьма прогумованими роликами, які дозволяють переміщати його в будь-яке зручне місце. Шар гуми на коліщатках захищає підлогу від можливих пошкоджень.
Поєднуваність. Завдяки цікавому дизайну, крісло буде гармонійно виглядати в будь-якому сучасному офісному інтер'єрі. Купуючи дане крісло, ви можете бути впевнені у високій якості обраного товару. Якщо ви виявите якісь неполадки в роботі механізмів або пошкодження цілісності каркасу або оббивки, ми надамо вам інше крісло.
Якщо Ви шукаєте міцне і функціональне крісло для власного офісу? Мрієте про модель, яка призначена для продуктивної роботи, а не для відпочинку? Перед вами саме таке операторське крісло - одне з кращих в своїй ціновій категорії!
Крісло Бридж ПК АМФ-4
Дана модифікація крісла Бридж комплектується підлокітниками АМФ-4, міцними високоякісними пластиковими елементами і механізмом гойдання Перманент-Контакт.
Механізм
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки.Даний механізм є найпоширенішим і простим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксуючого гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння.Таким чином перманент-контакт - це механізм регулювання, який дозволяє гнучко налаштувати навіть недороге крісло для довгої і плідної роботи. |
Тканина Квадро
Тканина Квадро відноситься до групи жакардових шеніллів, поєднуючи в собі зручність, міцність, м'якість шенніла і красу, зносостійкість і щільність жаккарда. Технологія виготовлення дозволяє об'єднати екологічність, вогнестійкість і довговічність.
Технічні показники тканини Квадро високі: розрахована на 30000 циклів використання, добре зберігає форму, не витягується, не вицвітає, гіпоалергенна, повітряпроникна.
За зовнішніми характеристиками тканину відповідає найжорсткішим критеріям: широка кольорова палітра, оксамитова і приємна на дотик тканина, створює оригінальний і благородний вид меблів, які здатні прикрасити будь-який інтер'єр, меблі, що оббиті жаккардом, ніколи не втрачають актуальності.
Догляд за тканиною Квадро зовсім необтяжливий: її можна чистити щіткою, замивати, пилососити.
Правила догляду
Легкість у догляді. Пластикові деталі крісла можна кілька разів на тиждень протирати вологою ганчіркою, а практичну оббивку краще чистити пилососом.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

