- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 500 мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колір дерев'яних елементів: | Орех |
| Колекція | Classic M |
| Підлокітники: | Дерев'яні |
| Хрестовина: | Дерев'яна |
| Ширина сидіння, см | 500 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1280 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 180 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 740 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1150 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 630 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 500 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Tilt |
| Модель виробу | Атлантіс |
| Модифікація виробу | Крісло Атлантіс Екстра Tilt |
| Ширина виробу, см | 620 мм |
| Глибина виробу, см | 770 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкіра Спліт |
| Колір сидіння/спинка | Шкіра Спліт чорна |
| Вага столу, кг | 18,4 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісло Атлантіс - це ефектний, якісний і недорогий варіант для офісу або будинку. Зручний робочий процес вам гарантований не тільки формою спинки, але і регулюванням висоти, можливістю гойдання. Зручне і широке сидіння підійде для великих людей. Можливість вибору різних тканин і модифікацій хрестовин, підлокітників і механізмів дозволяє підібрати модель, що найбільше підходить під інтер'єр офісу або будинку. Стійка база. Відмінний вибір для грамотної організації робочого простору. Крісло для керівників, практичне і комфортне, буде радувати вас довгий час.
Крісло Атлантіс Екстра Tilt
Дана модифікація крісла Атлантіс комплектується міцними високоякісними дерев'яними елементами з масиву бука і механізмом гойдання Tilt.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Шкіра Спліт
Використовується 2 види матеріалів. Задня частина зроблена зі штучної шкіри підвищеної зносостійкості, яка за зовнішніми ознаками майже не відрізняється від натуральної шкіри.
Робоча поверхня обтягнута натуральною шкірою Спліт - це шкіра стандартної обробки, має особливу міцність, щільність і еластичність. Спеціальне вироблення і фарбування проявляє фактуру шкіри Спліт, роблячи її особливо ефектною.
Шкіра Спліт, завдяки обробці гарячими парами і спеціальною технологією, показує в експлуатації високу стійкість до зношування, витирання, відмінно переносить гігієнічні процедури. При цьому матеріал має відмінні тактильні характеристики: він теплий, гладкий і трохи оксамитовий, що створює відчуття комфорту при зіткненні з ним.
Натуральна шкіра дуже невибаглива в догляді, досить періодично видаляти бруд вологою ганчірочкою без застосування хімікатів.
Правила догляду
Для догляду за кріслом Атлантіс можна використовувати і сухе, і вологе прибирання. Головне для прибирання використовувати тільки якісні миючі засоби.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

