- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 490 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колекція | Classic M |
| Підлокітники: | Пластик з м'якими накладками |
| Ширина сидіння, см | 500 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 170 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 570 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1020 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Модель виробу | Атлантіс |
| Модифікація виробу | Крісло Атлантіс CF |
| Ширина виробу, см | 620 мм |
| Глибина виробу, см | 710 мм |
| Висота виробу, см | 510 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкірозамінник Неаполь |
| Колір сидіння/спинка | Неаполь-20 |
| Вага столу, кг | 13,7 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісло Атлантіс - це ефектний, якісний і недорогий варіант для офісу або будинку. Зручний робочий процес вам гарантований не тільки формою спинки, але і регулюванням висоти, можливістю гойдання. Зручне і широке сидіння підійде для великих людей. Можливість вибору різних тканин і модифікацій хрестовин, підлокітників і механізмів дозволяє підібрати модель, що найбільше підходить під інтер"єр офісу або будинку. Стійка база. Відмінний вибір для грамотної організації робочого простору. Крісло для керівників, практичне і комфортне, буде радувати вас довгий час.
Крісло Атлантіс CF
Дана модифікація крісла Атлантіс виготовляється на полозах. Рекомендується для використання в конференц-залах або зонах для відвідувань.
Шкірозамінник Неаполь
| Зносостійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛШтучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах.Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики:- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;- еластичність і м"якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;- технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров"я людини, створюють повітропроникну поверхню;- шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;- матеріал можна мити мильним розчином або протирати.Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Для догляду за кріслом Атлантіс можна використовувати і сухе, і вологе прибирання. Головне для прибирання використовувати тільки якісні миючі засоби.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

