- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 420 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колекція | Classic M |
| Підлокітники: | Дерев'яні |
| Ширина сидіння, см | 510 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 240 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 580 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Модель виробу | Туніс |
| Модифікація виробу | Крісло Туніс CF |
| Ширина виробу, см | 630 мм |
| Глибина виробу, см | 680 мм |
| Висота виробу, см | 880 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкірозамінник Неаполь |
| Колір сидіння/спинка | Неаполь-35 |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісло Туніс - це м"яке і комфортабельне крісло, виконане в сучасному стилі. Додасть кабінету керівника особливої атмосфери. Виконане в строгих, але спокійних тонах, крісло Туніс може розповісти багато про людину, яка працює на ньому. Зручні ручки, що плавно переходять в полози, замість звичних ніжок крісла, допоможуть створити особливий комфорт під час роботи. Крісло стане доповненням дизайну будь-якого приміщення. М"які і об"ємні спинка і сидіння крісла з першого погляду нагадують повітряний матрац. Практичне і функціональне крісло Туніс підходить і для людей великої комплекції. Матеріал дуже вигідно переливається при попаданні на нього і сонячних променів і світла від ламп.
Крісло Туніс CF
Дана модифікація крісла Туніс виготовляється на полозах. Рекомендується для використання в конференц-залах або зонах для відвідувань.
Шкірозамінник Неаполь
| Зносостійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛШтучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах.Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики:- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;- еластичність і м"якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;- технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров"я людини, створюють повітропроникну поверхню;- шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;- матеріал можна мити мильним розчином або протирати.Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Для догляду за кріслом Туніс потрібен ретельний підхід. Рекомендується періодично проводити вологе прибирання з використанням тільки якісних миючих засобів, що не містять спирту.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

