- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 480 мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колекція | Classic M |
| Підлокітники: | Пластикові |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 510 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1380 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 190 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 800 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1250 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 630 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 500 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Tilt |
| Модель виробу | Туніс |
| Модифікація виробу | Крісло Туніс Пластик |
| Ширина виробу, см | 620 мм |
| Глибина виробу, см | 650 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкірозамінник Неаполь |
| Колір сидіння/спинка | Неаполь-16 |
| Вага столу, кг | 17,2 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісло Туніс - це м"яке і комфортабельне крісло, виконане в сучасному стилі. Додасть кабінету керівника особливої атмосфери. Виконане в строгих, але спокійних тонах, крісло Туніс може розповісти багато про людину, яка працює на ньому. Зручні ручки, що плавно переходять в полози, замість звичних ніжок крісла, допоможуть створити особливий комфорт під час роботи. Крісло стане доповненням дизайну будь-якого приміщення. М"які і об"ємні спинка і сидіння крісла з першого погляду нагадують повітряний матрац. Практичне і функціональне крісло Туніс підходить і для людей великої комплекції. Матеріал дуже вигідно переливається при попаданні на нього і сонячних променів і світла від ламп.
Крісло Туніс Пластик
Дана модифікація крісла Туніс комплектується міцними високоякісними пластиковими підлокітниками і хрестовиною, а також оснащено механізмом гойдання Tilt.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Шкірозамінник Неаполь
| Зносостійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛШтучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах.Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики:- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;- еластичність і м"якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;- технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров"я людини, створюють повітропроникну поверхню;- шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;- матеріал можна мити мильним розчином або протирати.Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Для догляду за кріслом Туніс потрібен ретельний підхід. Рекомендується періодично проводити вологе прибирання з використанням тільки якісних миючих засобів, що не містять спирту.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

