- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 460 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 9 шт |
| Колекція | Classic S |
| Підлокітники: | Пластикові |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 510 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1270 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 180 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 650 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1130 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 650 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 520 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | Tilt |
| Модель виробу | Ледлі |
| Модифікація виробу | Крісло Ледлі Пластик |
| Ширина виробу, см | 620 мм |
| Глибина виробу, см | 620 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкірозамінник Неаполь |
| Колір сидіння/спинка | Неаполь-16 |
| Вага столу, кг | 14,5 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Суворі офісні меблі найбільш розташовують до серйозної роботи і налаштовують на позитивний робочий ритм. Однак гарний дизайн і вбудовані механізми відіграють не менш важливу роль, якщо мова йде про крісло. Щоб переконатися в практичності операторського крісла, варто обзавестися Ледлі Пластик. Ця модель буде актуальною для керівника, менеджера або оператора. Щоб кожен рух в кріслі було приємним і не доставляв незручностей, в конструкції спочатку закладається анатомічна будова. Завдяки цьому спинка споруджена так, щоб повторювати обриси спини сидячої. Це благотворно позначиться не тільки на стані хребта, але і робочому настрої. За аналогічним типом зроблено і сидіння. Воно має невелику западину в середині, щоб ще більш комфортно зафіксувати положення. При цьому краю сидіння спеціально закруглені, щоб ноги під час роботи розташовувалися вільно, не передавлівая судини. Полиамидная хрестовина, покрита пластиком, стане справжньою опорою для сидячого, вага якого не перевищує 110 кг. Крім того в ньому можна переміщатися не встаючи з кабінету за допомогою роликової системи в прогумованній оболонці, які захищають паркет від псування.
Крісло Ледлі Пластик
Дана модифікація крісла Ледлі комплектується міцними високоякісними пластиковими підлокітниками і хрестовиною, а також оснащено механізмом гойдання Tilt.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Шкірозамінник Неаполь
| Зносостійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛШтучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах.Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики:- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;- еластичність і м"якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;- технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров"я людини, створюють повітропроникну поверхню;- шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;- матеріал можна мити мильним розчином або протирати.Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Оббивний матеріал вимагає найбільш частого догляду, так як є робочою частиною. Її можна чистити сухою або вологою серветкою з миючими засобами. Інші деталі досить протирати вологою губкою.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

