- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 480 мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колекція | Classic L |
| Підлокітники: | Хром з м'якими накладками |
| Хрестовина: | Алюмінієва |
| Ширина сидіння, см | 480 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1300 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 200 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 710 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1230 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 580 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 510 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 150 кг |
| Механизм качания | MB (MultiBlock) |
| Модель виробу | Оріон |
| Модифікація виробу | Крісло Оріон Хром MB |
| Ширина виробу, см | 590 мм |
| Глибина виробу, см | 650 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Тканина Сідней |
| Колір сидіння/спинка | Сідней-27 |
| Вага столу, кг | 19,2 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Елегантні ручки крісла Оріон мають зручну форму, що дозволяє забезпечити максимальний комфорт при сидінні. Високоякісна оббивка надає оригінальності, витонченості і солідності. Таке крісло буде мати гарний вигляд і в офісі, і домашній обстановці. Представлено в декількох колірних варіантах. Така різноманітність допоможе кріслу вписатися в інтер"єр будь-якого приміщення. Оббивка не сильно забруднюється навіть в ході тривалої експлуатації. З часом не втрачає презентабельності і дорогого зовнішнього вигляду. Крім того, ергономічні властивості крісла Оріон дозволяють підлаштовуватися під анатомічні особливості людини, яка сидить в кріслі.
Крісло Оріон Хром MB
Дана модифікація крісла Оріон комплектується міцними високоякісними металевими хромованими елементами і механізмом гойдання MultiBlock.
Механізм
Механізм MultiBlock (MB) представляє найбільше можливостей для користувача. Він найбільш потужний, стійкий і довговічний, виготовлений з найякісніших матеріалів і встановлюється у шкіряні крісла керівника великого розміру, що знаходяться в найвищій ціновій категорії. Він буде вірно служити тривалий термін самої інтенсивної експлуатації і витримає вагу до 150 кілограмів. Даний механізм дозволяє здійснювати глибоке гойдання по поздовжній осі і фіксувати положення крісла в п"яти обраних положеннях. Це дуже зручно, адже, як правило, топ-менеджери рідко використовують більше трьох положень фіксацій, а можливість їх урізноманітнити зробить відпочинок більш якісним і результативним. MultiBlock (MB) має дві ручки регулювання - висоти сидіння і амплітуди коливання. Гарантія на роботу механізму надається терміном на 1 рік.
Тканина Сідней
Тканина Сідней виробляється з використанням натурального волокна, яке робить матеріал екологічно безпечним і гіпоалергенним. Має підвищену міцність, пожежо- та зносостійкість, не схильна до витягування і деформації, добре переносить тривалу експлуатацію, розрахована на 35000 циклів.Класичний вид даної оббивної тканини: м"якість, легка ворсистість, забарвлення від яскравого до пастельного, роблять цю тканину дуже популярною. Меблі, виготовлені з використанням тканини Сідней, набувають оригінальний і привабливий вигляд, такі меблі стануть родзинкою в будь-якому інтер"єрі.Тканина Сідней не розрахована на часте вологе чищення, переважно чистити її потрібно щіткою або пилососом, при гострій необхідності можна замити забруднення теплим мильним розчином.Правила догляду
Крісло Оріон не вимагає особливого догляду: можна використовувати і сухе, і вологе прибирання. Головне для прибирання використовувати тільки якісні миючі засоби.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

