- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 480 мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колекція | Classic L |
| Підлокітники: | Хром з м'якими накладками |
| Хрестовина: | Алюмінієва |
| Ширина сидіння, см | 480 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1230 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 200 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 710 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1160 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 510 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 440 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | AnyFix |
| Модель виробу | Оріон |
| Модифікація виробу | Крісло Оріон Хром AnyFix |
| Ширина виробу, см | 590 мм |
| Глибина виробу, см | 650 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкірозамінник Неаполь |
| Колір сидіння/спинка | Неаполь-50 |
| Вага столу, кг | 19,2 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Елегантні ручки крісла Оріон мають зручну форму, що дозволяє забезпечити максимальний комфорт при сидінні. Високоякісна оббивка надає оригінальності, витонченості і солідності. Таке крісло буде мати гарний вигляд і в офісі, і домашній обстановці. Представлено в декількох колірних варіантах. Така різноманітність допоможе кріслу вписатися в інтер"єр будь-якого приміщення. Оббивка не сильно забруднюється навіть в ході тривалої експлуатації. З часом не втрачає презентабельності і дорогого зовнішнього вигляду. Крім того, ергономічні властивості крісла Оріон дозволяють підлаштовуватися під анатомічні особливості людини, яка сидить в кріслі.
Крісло Оріон Хром AnyFix
Дана модифікація крісла Оріон комплектується міцними високоякісними металевими хромованими елементами і механізмом гойдання AnyFix.
Механізм
| Механізм гойдання "AnyFix" дозволяє не тільки вільно розгойдуватися вперед-назад, але і зафіксувати будь проміжне положення. AnyFix має регулювання висоти сидіння, щоб підлаштувати крісло під ріст сидячого, а також регулювання жорсткості і амплітуди коливання, щоб урівняти їх з його вагою. Це два самостійних важеля, в призначенні яких легко розібратися навіть новачкові.Гойдання з використанням механізму AnyFix дозволяє зняти денне статичне навантаження з хребта і швидко повернути робочий стан, досяжний після кількох хвилин такої легкої релаксації.Механізм AnyFix зараз дуже популярний, так як його ціну можна порівняти з ціною механізму Tilt, а переваг значно більше.Купуючи крісло з механізмом "AnyFix" Ви отримуєте комфорт і задоволення від проведення часу на робочому місці. |
Шкірозамінник Неаполь
| Зносостійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛШтучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах.Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики:- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;- еластичність і м"якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;- технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров"я людини, створюють повітропроникну поверхню;- шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;- матеріал можна мити мильним розчином або протирати.Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Крісло Оріон не вимагає особливого догляду: можна використовувати і сухе, і вологе прибирання. Головне для прибирання використовувати тільки якісні миючі засоби.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

