- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 420 мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колекція | Classic L |
| Підлокітники: | Хром з м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована |
| Ширина сидіння, см | 500 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1310 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 240 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 730 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1180 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 600 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 470 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | AnyFix |
| Модель виробу | Ніка |
| Модифікація виробу | Крісло Ніка Хром AnyFix |
| Ширина виробу, см | 620 мм |
| Глибина виробу, см | 680 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкірозамінник Мадрас |
| Колір сидіння/спинка | Мадрас ДК Браун |
| Вага столу, кг | 17,4 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Крісло Ніка особливо підходить для обладнання офісів або конференц-залів.
Елегантні ручки крісла Ніка мають зручну форму, що дозволяє забезпечити максимальний комфорт всім, хто сидить. Крісло вдало впишеться в інтер"єр, декорований в стилі мінімалізму або модерну. Високоякісна оббивка надає оригінальності, витонченості і солідності. Вважається однією з найбільш зручних моделей, завдяки своїм ергономічним властивостям, які дозволяють кріслу Ніка підлаштовуватися під анатомічні особливості сидячої людини.
Крісло Ніка Хром AnyFix
Дана модифікація крісла Ніка комплектується міцними високоякісними металевими хромованими елементами і механізмом гойдання AnyFix.
Механізм
| Механізм гойдання "AnyFix" дозволяє не тільки вільно розгойдуватися вперед-назад, але і зафіксувати будь проміжне положення. AnyFix має регулювання висоти сидіння, щоб підлаштувати крісло під ріст сидячого, а також регулювання жорсткості і амплітуди коливання, щоб урівняти їх з його вагою. Це два самостійних важеля, в призначенні яких легко розібратися навіть новачкові.Гойдання з використанням механізму AnyFix дозволяє зняти денне статичне навантаження з хребта і швидко повернути робочий стан, досяжний після кількох хвилин такої легкої релаксації.Механізм AnyFix зараз дуже популярний, так як його ціну можна порівняти з ціною механізму Tilt, а переваг значно більше.Купуючи крісло з механізмом "AnyFix" Ви отримуєте комфорт і задоволення від проведення часу на робочому місці. |
Шкірозамінник Мадрас
| Зносостійкість по тесту Martindale: 50 000 циклів Щільність: 460 г/м2 Склад: Верхній прошарок: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Матеріал колекції Мадрас має середньозернисту фактуру натуральної шкіри, з глянцевою поверхнею різних кольорів. Верхній шар виготовлений з якісного, високотехнологічного поліуретану, пористість якого дозволяє матеріалу дихати, робить його теплим і приємним, оксамитовим на дотик. Колекція включає кілька кольорів, які добре поєднуються з будь-якими інтер"єрами та дозволяють використовувати матеріал в якості тканини-компаньйона до натуральної шкіри. Шкірозамінник Мадрас володіє такими незаперечними перевагами, як: висока міцність, безпека, благородний зовнішній вигляд, який довго залишається незмінним навіть при активній експлуатації, високу схожість з натуральними аналогами, стійкість до вигорання і стирання, простота у догляді. |
Правила догляду
Крісло Ніка не вимагає особливо дбайливого догляду: можна використовувати і сухе, і вологе прибирання. Головне для прибирання використовувати тільки якісні миючі засоби.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

