- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 500 мм |
| Діаметр хрестовини: | 750 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колір дерев'яних елементів: | Орех |
| Колекція | Classic M |
| Підлокітники: | Дерево з м'якими накладками |
| Хрестовина: | Дерев'яна |
| Ширина сидіння, см | 530 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1320 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 180 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 760 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1190 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 610 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 480 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | AnyFix |
| Модель виробу | Кінг |
| Модифікація виробу | Крісло Кінг Люкс AnyFix |
| Ширина виробу, см | 660 мм |
| Глибина виробу, см | 750 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкірозамінник Неаполь |
| Колір сидіння/спинка | Неаполь-20 |
| Вага столу, кг | 22,7 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
З першого погляду на виріб стає ясно, що його назву повністю виправдано. Це воістину королівське крісло підкреслює статус господаря кабінету. Благородні кольори оббивки і чіткі лінії, дерев"яні елементи і високоякісний матеріал ідеально вписуються в сучасний, стильний інтер"єр. Будь-яка модель прикрашає кабінет, надає йому солідний вигляд, а яскраві кольори оббивки вигідно виділяють керівника. Темні кольори більше підходять для чоловіків, а прекрасним дамам сподобаються відтінки червоного. Прошита оббивка, накладки на підлокітниках дозволяють розташуватися в кріслі з максимальним комфортом. Завдяки легкій і функціональній системі регулювання висоти і нахилу сидіння, модель зручна для людей будь-якого зросту.
Крісло Кінг Люкс AnyFix
Дана модифікація крісла Кінг комплектується міцними високоякісними дерев"яними елементами з масиву бука і механізмом гойдання AnyFix.
Механізм
| Механізм гойдання "AnyFix" дозволяє не тільки вільно розгойдуватися вперед-назад, але і зафіксувати будь проміжне положення. AnyFix має регулювання висоти сидіння, щоб підлаштувати крісло під ріст сидячого, а також регулювання жорсткості і амплітуди коливання, щоб урівняти їх з його вагою. Це два самостійних важеля, в призначенні яких легко розібратися навіть новачкові.Гойдання з використанням механізму AnyFix дозволяє зняти денне статичне навантаження з хребта і швидко повернути робочий стан, досяжний після кількох хвилин такої легкої релаксації.Механізм AnyFix зараз дуже популярний, так як його ціну можна порівняти з ціною механізму Tilt, а переваг значно більше.Купуючи крісло з механізмом "AnyFix" Ви отримуєте комфорт і задоволення від проведення часу на робочому місці. |
Шкірозамінник Неаполь
| Зносостійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛШтучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах.Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики:- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;- еластичність і м"якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;- технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров"я людини, створюють повітропроникну поверхню;- шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;- матеріал можна мити мильним розчином або протирати.Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Шкіряні вироби зносостійкі, вони довго зберігають бездоганний вигляд, доглядати за ними досить просто. Необхідно регулярно протирати виріб сухою серветкою, а для більш ретельного очищення можна використовувати пилосос зі спеціальною насадкою.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

