- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 480 мм |
| Діаметр хрестовини: | 750 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колір дерев'яних елементів: | Орех |
| Колекція | Classic M |
| Підлокітники: | Дерево з м'якими накладками |
| Хрестовина: | Дерев'яна |
| Ширина сидіння, см | 510 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1300 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 210 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 750 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1230 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 570 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 500 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 150 кг |
| Механизм качания | MB (MultiBlock) |
| Модель виробу | Кінг |
| Модифікація виробу | Крісло Кінг Люкс MB |
| Ширина виробу, см | 640 мм |
| Глибина виробу, см | 740 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкірозамінник Мадрас |
| Колір сидіння/спинка | Мадрас ДК Браун |
| Вага столу, кг | 22,7 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
З першого погляду на виріб стає ясно, що його назву повністю виправдано. Це воістину королівське крісло підкреслює статус господаря кабінету. Благородні кольори оббивки і чіткі лінії, дерев"яні елементи і високоякісний матеріал ідеально вписуються в сучасний, стильний інтер"єр. Будь-яка модель прикрашає кабінет, надає йому солідний вигляд, а яскраві кольори оббивки вигідно виділяють керівника. Темні кольори більше підходять для чоловіків, а прекрасним дамам сподобаються відтінки червоного. Прошита оббивка, накладки на підлокітниках дозволяють розташуватися в кріслі з максимальним комфортом. Завдяки легкій і функціональній системі регулювання висоти і нахилу сидіння, модель зручна для людей будь-якого зросту.
Крісло Кінг Люкс MB
Дана модифікація крісла Кінг комплектується міцними високоякісними дерев"яними елементами з масиву бука і механізмом гойдання Multi Block.
Механізм
Механізм MultiBlock (MB) представляє найбільше можливостей для користувача. Він найбільш потужний, стійкий і довговічний, виготовлений з найякісніших матеріалів і встановлюється у шкіряні крісла керівника великого розміру, що знаходяться в найвищій ціновій категорії. Він буде вірно служити тривалий термін самої інтенсивної експлуатації і витримає вагу до 150 кілограмів. Даний механізм дозволяє здійснювати глибоке гойдання по поздовжній осі і фіксувати положення крісла в п"яти обраних положеннях. Це дуже зручно, адже, як правило, топ-менеджери рідко використовують більше трьох положень фіксацій, а можливість їх урізноманітнити зробить відпочинок більш якісним і результативним. MultiBlock (MB) має дві ручки регулювання - висоти сидіння і амплітуди коливання. Гарантія на роботу механізму надається терміном на 1 рік.
Шкірозамінник Мадрас
| Зносостійкість по тесту Martindale: 50 000 циклів Щільність: 460 г/м2 Склад: Верхній прошарок: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Матеріал колекції Мадрас має середньозернисту фактуру натуральної шкіри, з глянцевою поверхнею різних кольорів. Верхній шар виготовлений з якісного, високотехнологічного поліуретану, пористість якого дозволяє матеріалу дихати, робить його теплим і приємним, оксамитовим на дотик. Колекція включає кілька кольорів, які добре поєднуються з будь-якими інтер"єрами та дозволяють використовувати матеріал в якості тканини-компаньйона до натуральної шкіри. Шкірозамінник Мадрас володіє такими незаперечними перевагами, як: висока міцність, безпека, благородний зовнішній вигляд, який довго залишається незмінним навіть при активній експлуатації, високу схожість з натуральними аналогами, стійкість до вигорання і стирання, простота у догляді. |
Правила догляду
Шкіряні вироби зносостійкі, вони довго зберігають бездоганний вигляд, доглядати за ними досить просто. Необхідно регулярно протирати виріб сухою серветкою, а для більш ретельного очищення можна використовувати пилосос зі спеціальною насадкою.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

