- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 480 мм |
| Діаметр хрестовини: | 750 мм |
| Кількість виробів на палеті | 6 шт |
| Колір дерев'яних елементів: | Орех |
| Колекція | Classic L |
| Підлокітники: | Дерев'яні |
| Хрестовина: | Дерев'яна |
| Ширина сидіння, см | 530 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1250 мм |
| Висота підлокітників від сидіння, см | 170 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 690 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 1170 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 590 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 510 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 120 кг |
| Механизм качания | DT (DeepTilt) |
| Модель виробу | Галант |
| Модифікація виробу | Крісло Галант DT |
| Ширина виробу, см | 670 мм |
| Глибина виробу, см | 760 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Шкіра Люкс двостороння |
| Колір сидіння/спинка | Шкіра Люкс темно-коричнева |
| Вага столу, кг | 24 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
У моделях крісел «Галант» гармонійно поєднуються натуральна шкіра і дерев'яні елементи. Зовнішній вигляд всіх модифікацій дає зрозуміти, що це крісло не для рядового співробітника або звичайного начальника, а як мінімум для директора. Шкіряні крісла прикрасять будь-який інтер'єр, їх вид вселяє респектабельність, дає гарантії. Зручне сидіння, м'яка, анатомічна спинка з підголовником, що виділяється, суцільні підлокітники з дерев'яними накладками свідчать про високий статус господаря кабінету. Завдяки властивостям шкіри, крісло згодом набуде ще більш розкішний і презентабельний вигляд.
Крісло Галант DT
Дана модифікація крісла Галант комплектується міцними високоякісними дерев'яними елементами з масиву бука і механізмом гойдання Deep Tilt.
Механізм
Колінний механізм гойдання крісел DeepTilt (DT) зазвичай передбачається в кріслах керівників демократичної і середньої цінової категорії. Він представляє з себе механізм глибокого гойдання по поздовжній осі вперед-назад з фіксацією в одному (робочому) положенні.
Вісь гойдання розташована недалеко від місця знаходження сидячої людини, тому механізм приводиться в рух натисканням коліна, що дозволяє надати гойданню глибшу амплітуду, ніж при використанні іншого типу механізмів.
Жорсткість і амплітуда коливання регулюється спеціально для цього призначеною ручкою. Крім того, з DeepTilt (DT) є можливість регулювати сили відхилення від прямої осі сидіння і спинки відповідно до ваги людини, що сидить.
Встановлюється зазвичай в крісла, призначені для керівників і топ-менеджерів.
Шкіра Люкс двостороння
Висококласний матеріал з відповідним розкішним зовнішнім виглядом. Меблі з натуральної шкіри мають незаперечні переваги: вони зносостійкі, мають представницький і дорогий вид. Крім того, це абсолютно екологічний продукт, шкіра проста в догляді і довговічна, з віком меблі з неї тільки набувають презентабельність.
Шкіра для меблів виготовляється відповідно до сучасних санітарних вимог із застосуванням спеціальних технологій, які покращують її споживчі властивості і дозволяють довго зберігати бездоганний вигляд. Крісла зі шкіри Люкс представлені в декількох колірних і фактурних варіантах, що дозволяє підібрати матеріал відповідно до інтер'єру.
Шкіряні меблі - це класичний вибір респектабельних людей.
Правила догляду
Шкіряні вироби зносостійкі, вони довго зберігають бездоганний вигляд, доглядати за ними досить просто. Необхідно регулярно протирати виріб сухою серветкою, а для більш ретельного очищення можна використовувати пилосос зі спеціальною насадкою.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

