- Доставка до найближчого вантажного відділення Нової Пошти, Delivery, Аutolux!
- Доставка в усі міста і селища України
- Адресна доставка (+250 грн)
- При отриманні
- Прeдoплaтa пo рахунку-фaктyрі
- Оплaтa Visa/MasterCard
- Розстрочка/крeдит
- Обмін/Повернення тoвaру на протязі 14 днів
| Глибина сидіння, см | 460 мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів на палеті | 18 шт |
| Колекція | Office |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Ширина сидіння, см | 420 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні, см | 1090 мм |
| Висота спинки від сидіння, см | 560 мм |
| Высота изделия в нижнем положении, см | 970 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении, см | 540 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении, см | 420 мм |
| Максимальне навантаження на виріб, кг | 100 кг |
| Механизм качания | FS (FreeStyle) |
| Модель виробу | Престиж |
| Модифікація виробу | Крісло Престиж Люкс FS |
| Ширина виробу, см | 660 мм |
| Глибина виробу, см | 660 мм |
| Матеріал сидіння/спинка | Тканина А |
| Колір сидіння/спинка | А-02 |
| Вага столу, кг | 7,9 кг |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
Відмінне рішення для будь-якого офісу. Крісло Престиж виконано в сучасному стилі.
Воно просто створене для тих, хто любить зручність і комфорт. Особливо вдалим буде використання такого крісла в сучасному офісі. Крім безперечних функціональних особливостей має прекрасний зовнішній вигляд. Інакше кажучи, для створення ідеальної робочої атмосфери в офісі вашій увазі пропонується крісло Престиж.
Має підлокітники, які знімаються. Ця зручна опція підходить більше для конференц-залів, де потрібно розмістити відразу багато людей.
Спинка має ергономічну форму, тому буде підтримувати спину сидячої людини.
Крісло Престиж Люкс FS
Дана модифікація крісла Престиж Люкс комплектується міцними високоякісними пластиковими елементами і механізмом гойдання FreeStyle. Підлокітники відсутні.
Механізм
| Механізм гойдання "FreeStyle" утримує спинку крісла в постійному контакті зі спиною людини, що сидить, забезпечуючи надійну підтримку в русі.Спинка відхиляється назад з ефектом гойдання і можливістю регулювання сили відхилення. Надійність конструкції механізму гарантує довгий термін служби. Співвідношення ціни та якості роблять механізм "FreeStyle" популярним, завдяки чому його використовують при виробництві більшості роликових крісел. |
Тканина А
| Тканини класу "А" відносяться до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів.За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але в той же час м'яка і еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень.У тканин класу А тривалий термін експлуатації & ndash; до 30000 циклів без деформації і потертостей.Зовнішні дані тканин А також вражають & ndash; вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка & mdash; все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенилла не тільки зручні, комфортні і тактильно приємні, але ще і красиві, благородні і привабливі.Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити і пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5 ° C до + 25 ° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу і крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
Скляні
Керамічні столи
Нерозкладні столи
Обідні
Кухонні
Розкладні
Трансформери
Журнальні
Овальні
Маленькі
Круглі
Білі
Прямокутні
Недорогі
Комплекти
Компьютерные
Лофт
Дерев'яні
МДФ
Розсувні столи розкладні
М'які стільці
Напівкрісла та обідні крісла
Стільці з підлокітниками
Поворотні стільці
Конференц стільці
Стулья для кафе
Дерев'яні стільці
Стільці з екошкіри
Кухонні стільці
Металеві стільці
Пластикові стільці
Розкладні стільці
Барні стільці
Напівбарні стільці
Табурети
Офісні стільці
Компьютерные стулья
Стільці для дітей
Складні стільці
Домашні крісла
М'які крісла
Крісла для кафе, барів і ресторанів
Ігрові крісла
Офісні крісла
Крісла для керівників
Конференц-кресла
Дитячі крісла
Двоспальні ліжка
Металеві ліжка
Односпальні ліжка
Двоярусні ліжка
Дитячі ліжка

